OEM Komputer Riba AC Penyesuai pengganti TOSHIBA PA3241U 1ACA
- Kod item:LTB046L
- Berat: 450g
- warna: hitam
Harga Istimewa: USD41.09USD
Kos penghantaran:
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 15V
Output Current: DC 5A
Power: 75W
Connector: 6.3*3.0*12mm