OEM Notebooku AC Adaptér Náhrada za TOSHIBA PA3241U 1ACA
- kód položky:LTB046L
- Závaží: 450g
- Barva: čerň
Akční Cena: CZK997.8CZK
Cena Poštovného:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 15V
Output Current: DC 5A
Power: 75W
Connector: 6.3*3.0*12mm