OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára TOSHIBA PA3241U 1ACA
- Termékkód:LTB046L
- Súly: 450g
- Szín: Fekete
akciós ár: Ft13535HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 15V
Output Current: DC 5A
Power: 75W
Connector: 6.3*3.0*12mm