OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa ASUS 90 NQK1B1000Y
- Tuotekoodi:LAA033
- paino: 450g
Toimituskulut:
Upouusia 1 vuoden takuu!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19 V
Output Current: DC 4.74 A
Power: 90 W
Connector(Outer diameter*Inner diameter): 5.5mm*2.5mm