OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa SAMSUNG PA 1900 08S
Kannettava AC virtalähde Korvaa SAMSUNG PA-1900-08S
  • Tuotekoodi:LSM0142L
  • paino: 450g
Upouusia 1 vuoden takuu!
PA-1900-08S  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 4.74A
Power: 90W
Connector: 5.5*3.0mm