OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do SAMSUNG PA 1900 08S
Glúine AC cuibheoir athsholáthair do SAMSUNG PA-1900-08S
  • Cód Mír:LSM0142L
  • meáchan: 450g
Branda nua le baránta 1 bliai!
PA-1900-08S  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 4.74A
Power: 90W
Connector: 5.5*3.0mm