OEM Camcorder Bateri pengganti PANASONIC HHR V214A/K
- Kod item:VMU001
- kapasiti: 2000mAh
- Volt: 6V
- Jenis: Ni-MH
- saiz: 89.30x46.10x18.95mm
- Berat: 210g
- warna: hitam
Harga Istimewa: USD40.38USD
Kos penghantaran:
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!
yang HHR-V214A/K pengganti nombor bahagian bateri komputer riba di bawah:
- pengganti JVC
- BN V65,
- BN V60,
- BN V400U,
- BN V400B,
- BN V25U,
- BN V25,
- BN V24U,
- BN V22U,
- BN V22,
- BN V20US,
- BN V20U,
- BN V20,
- BN V18U,
- BN V15,
- BN V14U,
- BN V140U,
- BN V12U,
- BN V12,
- BN V11U,
- pengganti PANASONIC
- VW VBS2E,
- VW VBS2,
- VW VBS1E,
- VW VBS1,
- VW VBR2E,
- VW VBR1E,
- VW VBH2E,
- VW VBH1E,
- PV BP17,
- PV BP15,
- PV B18,
- PV 215A,
- PV 214A,
- PV 213A,