OEM Kamera Akkumulátor csere számára PANASONIC HHR V214A/K
- Termékkód:VMU001
- Kapacitás: 2000mAh
- KAPACITÁS: 6V
- Típus: Ni-MH
- Méret: 89.30x46.10x18.95mm
- Súly: 210g
- Szín: Fekete
akciós ár: Ft13300HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
a HHR-V214A/K csere az alábbi laptop akkumulátor rész számok:
- csere számára JVC
- BN V65,
- BN V60,
- BN V400U,
- BN V400B,
- BN V25U,
- BN V25,
- BN V24U,
- BN V22U,
- BN V22,
- BN V20US,
- BN V20U,
- BN V20,
- BN V18U,
- BN V15,
- BN V14U,
- BN V140U,
- BN V12U,
- BN V12,
- BN V11U,
- csere számára PANASONIC
- VW VBS2E,
- VW VBS2,
- VW VBS1E,
- VW VBS1,
- VW VBR2E,
- VW VBR1E,
- VW VBH2E,
- VW VBH1E,
- PV BP17,
- PV BP15,
- PV B18,
- PV 215A,
- PV 214A,
- PV 213A,