OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa LENOVO PA 1400 12
- Tuotekoodi:LLV021L
- paino: 450g
Toimituskulut:
Upouusia 1 vuoden takuu!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 20V
Output Current: DC 2A
Power: 40W
Connector: 5.5mm*2.5mm
Power Cord Cable: US, UK, EU, AU etc. according to the country.
Tämä PA-1400-12 korvaaja alla kannettavan akku osanumerot:
- Korvaa LENOVO
- PA 1400 12,
- LN A0403A3C,
- ADP 40NH B,