OEM Komputer Riba AC Penyesuai pengganti TOSHIBA Qosmio F15 AV201
- Kod item:LTB0462L
- Berat: 450g
Harga Istimewa: USD41.7USD
Kos penghantaran:
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 15V
Output Current: DC 6A
Power: 90W
Connector: 6.3*3.0*12mm