OEM Prenosný Počítač AC Adaptér náhrada za TOSHIBA Portege 2410 S205
- kód položky:ANB012C13L
- Závažia: 400g
- Farba: čerň
Prepravné Náklady:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
Note:
Input: 100 ~ 240V
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Output Voltage: 15VDC
Output Current: 5.33A
Power: 80W
Operation Temperature: 0°C ~ +40°C
Storage Temperature: -40°C ~ +85°C
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Outside Size: 6.5 mm
Inside Size: 3 mm
Tip Length: 10 mm