OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do TOSHIBA PA3241U 2ACA
- Cód Mír:LTB046L
- meáchan: 450g
- dath: dubh
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 15V
Output Current: DC 5A
Power: 75W
Connector: 6.3*3.0*12mm