OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do TOSHIBA NB200 10J
- Cód Mír:LTB083L
- meáchan: 450g
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 1.58A
Power: 30W
Connector: 5.5*2.5*12mm
Power Cord Cable: US, UK, EU, AU etc. according to the country.
an NB200-10J in áit na huimhreacha chuid ceallraí ríomhaire glúine thíos:
- athsholáthair do TOSHIBA
- PA3743U 1ACA,
an NB200-10J Is féidir freisin in ionad do na samhlacha seo thíos:
- athsholáthair do TOSHIBA
- NB200 113,
- NB200 10Z,
- NB200 10J,
- NB200 10G,
- NB200 10F,