OEM Laptopa Zasilacz DC Zamiennik SONY VAIO VGN FJ65L/W
- Kod produktu:ANB004A6
- Waga: 440g
- Kolor: Czarny
Cena Promocyjna: zł142.06PLN
Koszty wysyłki:
Nowy z gwarancją 1 rok!
Note:
Input Volts: 12V-13.5V
Output Volts: 18V-20V
Power: 90WH
Operating Environment:
In Use: 0°C ~ +40°C
Storage: -40°C ~ +85°C
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Outside Size: 6.5 mm
Inside Size: 4.5 mm
Tip Length: 12.25 mm