OEM Laptopa Zasilacz AC Zamiennik SONY VAIO VGN C60HB/H
- Kod produktu:ANB002C6L
- Waga: 850g
- Kolor: Czarny
Cena Promocyjna: zł156.85PLN
Koszty wysyłki:
Nowy z gwarancją 1 rok!
Note:
Input: 100-240V
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: 4.74A
Power: 90WH
Outside size: 6.5 mm
Inside size: 4.5 mm
Tip length: 12.25 mm