OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do SAMSUNG Q30TWM733
Glúine AC cuibheoir athsholáthair do SAMSUNG Q30TWM733
  • Cód Mír:LSM0142L
  • meáchan: 450g
Branda nua le baránta 1 bliai!
Q30TWM733  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 4.74A
Power: 90W
Connector: 5.5*3.0mm