OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa SAMSUNG NC10 TAM3
- Tuotekoodi:LSM030BL
- paino: 450g
Toimituskulut:
Upouusia 1 vuoden takuu!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 2.1A
Power: 40W
Connector: 5.0*3.0*10mm with pin
Plug:US,UK,EU,AU etc. according to your country.
Tämä NC10-TAM3 korvaaja alla kannettavan akku osanumerot:
- Korvaa SAMSUNG
- PA 1400 24,
- CPA09 004A,
- CPA09 002A,
- BA44 00266A,
- ADP 40NH D,
- ADP 40MH BB,
- ADP 40MH AB,
- AA PA2N40W,
Tämä NC10-TAM3 voi myös korvata varten alla malleihin:
- Korvaa SAMSUNG
- NC10 TAM4,
- NC10 TAM3,
- NC10 TAM2,
- NC10 HAU2,
- NC10 HAU1,
- NC10 11GP,
- NC10 XI0V 1270W,
- NC10 Battery,
- NC10 10.2" All Mini Laptop series,