OEM Prenosný Počítač AC Adaptér náhrada za SAMSUNG NC10 KA0ECN
- kód položky:LSM030BL
- Závažia: 450g
Prepravné Náklady:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 2.1A
Power: 40W
Connector: 5.0*3.0*10mm with pin
Plug:US,UK,EU,AU etc. according to your country.
toto NC10-KA0ECN náhrada za číslam dielov batérie pod notebooky:
- náhrada za SAMSUNG
- PA 1400 24,
- CPA09 004A,
- CPA09 002A,
- BA44 00266A,
- ADP 40NH D,
- ADP 40MH BB,
- ADP 40MH AB,
- AA PA2N40W,
toto NC10-KA0ECN môžete tiež nahradiť za nižšie uvedených modelov:
- náhrada za SAMSUNG
- NC10 KA0F,
- NC10 KA0ECN,
- NC10 KA0B,
- NC10 KA0A,
- NC10 KA09,
- NC10 KA08DE,
- NC10 KA07,
- NC10 11GP,
- NC10 XI0V 1270W,
- NC10 Battery,
- NC10 10.2" All Mini Laptop series,