OEM Notebooku AC Adaptér Náhrada za SAMSUNG BA44 00215A
Notebooku AC Adaptér Náhrada za SAMSUNG BA44-00215A
  • kód položky:LSM0142L
  • Závaží: 450g
Akční Cena: CZK997.8CZK
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
BA44-00215A  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 4.74A
Power: 90W
Connector: 5.5*3.0mm