OEM Videokamera Batérie náhrada za PANASONIC HHR V214A/K
- kód položky:VMU003
- Kapacita: 4000mAh
- Napätie: 6V
- Druh: Ni-MH
- Veľkosť: 89.55x46.10x46.05mm
- Závažia: 301g
- Farba: čerň
Prepravné Náklady:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
toto HHR-V214A/K náhrada za číslam dielov batérie pod notebooky:
- náhrada za JVC
- BN V65,
- BN V60,
- BN V400U,
- BN V400B,
- BN V25U,
- BN V25,
- BN V24U,
- BN V22U,
- BN V22,
- BN V20US,
- BN V20U,
- BN V20,
- BN V18U,
- BN V15,
- BN V14U,
- BN V140U,
- BN V12U,
- BN V12,
- BN V11U,
- náhrada za PANASONIC
- VW VBS2E,
- VW VBS2,
- VW VBS1E,
- VW VBS1,
- VW VBR2E,
- VW VBR1E,
- VW VBH2E,
- VW VBH1E,
- PV BP17,
- PV BP15,
- PV B18,
- PV 215A,
- PV 214A,
- PV 213A,