OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa LENOVO CPA09 A030
- Tuotekoodi:LLV046L
- paino: 450g
Toimituskulut:
Upouusia 1 vuoden takuu!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz Output Voltage: 20V Output Current: DC 1.5A Power: 30W Connector: 5.5*2.5*12mm Power cord cable: US, UK, EU, AU etc. according to the country.