OEM Laptop Akkumulátor csere számára HUAWEI HB458816RCW 31A
- Termékkód:NHW-HB458816RCW-31A
- Kapacitás: 3665mAh 42Wh
- KAPACITÁS: 11.46V
- Típus: Li-ion
- Szín: Fekete
akciós ár: Ft31305HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
a HB458816RCW-31A csere az alábbi laptop akkumulátor rész számok:
- csere számára HUAWEI
- HB458816RCW 31A,
a HB458816RCW-31A is helyettesítheti az alábbi modellek:
- csere számára HUAWEI
- Matebook E 2022 2 in 1,