OEM Komputer Riba AC Penyesuai pengganti HP Mini 110 1014TU
- Kod item:ANB015C30L
- Berat: 450g
Harga Istimewa: USD41.09USD
Kos penghantaran:
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!
Note:
Input Volts: 100V-240V
Output Volts: 19VDC
Power: 45WH
Operating Environment:
In Use: 0°C ~ +40°C
Storage: -40°C ~ +85°C
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Outside size:3.6 mm
Inside size:1.7 mm
Tip length: 12 mm