OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do HP Mini 110 1011TU
- Cód Mír:ANB002C30L
- meáchan: 628.65g
- dath: dubh
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
Note:
Input Voltage: 100V-240V
Output Voltage: 19VDC
Output Current: 4.74A
Power: 90WH
Outside size:4.0 mm
Inside size:1.7 mm
Tip length: 12 mm