OEM Prenosný Počítač AC Adaptér náhrada za HP COMPAQ PA 1900 08H1
- kód položky:ANB002C24L
- Závažia: 470g
- Farba: čerň
Prepravné Náklady:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
Note:
Output: 19V
Output Current: 4.74A
Power: 90WH
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Outside size: 7.40mm
Inside size: 5.08mm