OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára HP COMPAQ HDX X18 1202TX
- Termékkód:LHP045L
- Súly: 450g
akciós ár: Ft17170HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 18.5V
Output Current: DC 6.5A
Power: 120W
Connector: 7.4*5.0*12mm with pin