OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára HP COMPAQ OW120F13
- Termékkód:LHP0162L
- Súly: 450g
akciós ár: Ft21990HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 18.5V
Output Current: DC 6.5A
Power: 120W
Connector: 5.5mm*2.5mm*12mm