OEM Prenosný Počítač AC Adaptér náhrada za Dell WA 30B19U
- kód položky:LDE091L
- Závažia: 450g
Prepravné Náklady:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19V
Output Current: DC 1.58A
Power: 30W
Connector: 5.5mm*1.7mm*12mm straight head