OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do ASUS G73JW 91093V
- Cód Mír:LAA062AL
- meáchan: 940g
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 19.5V
Output Current: DC 6.32A
Power: 120W
Connector: 5.5mm*2.5mm