OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do ASUS 90 XB02OAPW00110Q
- Cód Mír:ANB002C26L
- meáchan: 450g
Costas Loingseoireachta:
Branda nua le baránta 1 bliai!
Note:
Input Voltage: 100 ~ 240V
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Output Voltage: 19VDC
Output Current: 4.74A
Power: 90W
Operation Temperature: 0°C ~ +40°C
Storage Temperature: -40°C ~ +85°C
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Outside size: 2.5 mm
Inside size: 0.7 mm
Tip length: 7 mm