OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára ASUS 90 NDM1B1000
laptop hálózati adaptert csere számára ASUS 90-NDM1B1000
  • Termékkód:LAA015
  • Súly: 450g
akciós ár: Ft14130HUF
Vadonatúj, 1 év garancia!
90-NDM1B1000  verify
Note:
Input: AC 100~240V, 50~60Hz
Output Voltage: 19 V
Output Current: DC 4.74 A
Power: 90 W
Connector: 5.5mm*2.5mm