OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára ASUS 90 NDK1B1000
- Termékkód:LAA015
- Súly: 450g
akciós ár: Ft14130HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
Note:
Input: AC 100~240V, 50~60Hz
Output Voltage: 19 V
Output Current: DC 4.74 A
Power: 90 W
Connector: 5.5mm*2.5mm