OEM Laptop Akkumulátor csere számára ACER BT.00603.111
- Termékkód:NAC046F
- Kapacitás: 7800mAh
- KAPACITÁS: 10.8V
- Típus: Li-ion
- Méret: 270.95x52.60x20.10mm
- Súly: 470g
- Szín: Fekete
akciós ár: Ft19085HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
Note:
Compatible with 11.1V.