OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for TOSHIBA PA3241U 1ACA
Laptop Adapter Lader Erstatning for TOSHIBA PA3241U-1ACA
  • Sak Kode:LTB006L
  • Vekt: 450g
Splitter nye med 1 års garanti!
PA3241U-1ACA  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 15V
Output Current: DC 3A
Power: 45W
Connector: 6.3*3.0*12mm