OEM Laptopa Zasilacz AC Zamiennik SONY VAIO VPC SB19GG/B E1
- Kod produktu:ANB007C6L
- Waga: 835g
- Kolor: Czarny
Cena Promocyjna: zł181.75PLN
Koszty wysyłki:
Nowy z gwarancją 1 rok!
Note:
Tension: 100V-240V (Entrée), 19V (Sortie), 6.32A(Courant Sortie )
Puissance: 120W
Couleur: noir
Fréquence d’entrée: 50 ~ 60Hz
Operation Temperature: 0°C ~ +40°C
Température de stockage: -40°C ~ +85°C
Humidité relative: 5% ~ 95%RH (non-condensing)