OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for SONY VAIO VGN TZ160CB
- Sak Kode:ANB001C6L
- Vekt: 530g
- Farge: svart
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Input: 100-240V
Output Voltage: 16VDC
Output Current: 3.75A
Rate: 60WH
Outside size: 6.5mm
Inside size: 4.5mm
Tip Length: 12.25mm