OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for SONY VAIO VGN TZ160CB
- Sak Kode:ANB012C6L
- Vekt: 400g
- Farge: svart
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Output Voltage: 16VDC
Output Current: 5A
Power: 80W
Outside Size: 6.5 mm
Inside Size: 4.5 mm