OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do SONY VAIO VGN TZ10MN/N
Glúine AC cuibheoir athsholáthair do SONY VAIO VGN-TZ10MN/N
  • Cód Mír:LSN013L
  • meáchan: 450g
Branda nua le baránta 1 bliai!
VAIO VGN-TZ10MN/N  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 16V
Output Current: DC 3.75A
Power: 60W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin