OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára SONY VAIO VGN TX16TP
- Termékkód:ANB001C6L
- Súly: 530g
- Szín: Fekete
akciós ár: Ft13405HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
Note:
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Input: 100-240V
Output Voltage: 16VDC
Output Current: 3.75A
Rate: 60WH
Outside size: 6.5mm
Inside size: 4.5mm
Tip Length: 12.25mm