OEM Prenosný Počítač AC Adaptér náhrada za SONY VAIO VGN TX16TP
prenosný počítač AC adaptér náhrada za SONY VAIO VGN-TX16TP
  • kód položky:LSN043L
  • Závažia: 450g
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
VAIO VGN-TX16TP  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 16V
Output Current: DC 4A
Power: 65W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin