OEM Laptopa Zasilacz AC Zamiennik SONY VAIO VGN TX16SP/W
- Kod produktu:ANB001C6L
- Waga: 530g
- Kolor: Czarny
Cena Promocyjna: zł153.09PLN
Koszty wysyłki:
Nowy z gwarancją 1 rok!
Note:
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Input: 100-240V
Output Voltage: 16VDC
Output Current: 3.75A
Rate: 60WH
Outside size: 6.5mm
Inside size: 4.5mm
Tip Length: 12.25mm