OEM Prenosný Počítač AC Adaptér náhrada za SONY VAIO VGN TX16LP/W
- kód položky:ANB001C6L
- Závažia: 530g
- Farba: čerň
Prepravné Náklady:
Zbrusu nový s 1 rok záruka!
Note:
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Input: 100-240V
Output Voltage: 16VDC
Output Current: 3.75A
Rate: 60WH
Outside size: 6.5mm
Inside size: 4.5mm
Tip Length: 12.25mm