OEM Laptop Hálózati Adaptert csere számára SONY VAIO VGN T16SP
- Termékkód:LSN0432L
- Súly: 450g
akciós ár: Ft13535HUF
Szállítási Költség:
Vadonatúj, 1 év garancia!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 16V
Output Current: DC 2.8A
Power: 45W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin