OEM Laptop Adapter Lader Erstatning for SONY VAIO VGN T16RLPS
- Sak Kode:LSN0432L
- Vekt: 450g
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 16V
Output Current: DC 2.8A
Power: 45W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin