OEM Komputer Riba AC Penyesuai pengganti SONY VAIO VGN T16LP/S
komputer riba AC penyesuai pengganti SONY VAIO VGN-T16LP/S
  • Kod item:LSN0432L
  • Berat: 450g
Harga Istimewa: USD41.09USD
Jenama baru dengan jaminan 1 tahun!
VAIO VGN-T16LP/S  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 16V
Output Current: DC 2.8A
Power: 45W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin