OEM Glúine AC Cuibheoir athsholáthair do SONY VAIO VGN T16GP
Glúine AC cuibheoir athsholáthair do SONY VAIO VGN-T16GP
  • Cód Mír:LSN0432L
  • meáchan: 450g
Branda nua le baránta 1 bliai!
VAIO VGN-T16GP  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 16V
Output Current: DC 2.8A
Power: 45W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin