OEM Kannettava AC Virtalähde Korvaa SONY VAIO VGN T16GP
Kannettava AC virtalähde Korvaa SONY VAIO VGN-T16GP
  • Tuotekoodi:LSN0432L
  • paino: 450g
Upouusia 1 vuoden takuu!
VAIO VGN-T16GP  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 16V
Output Current: DC 2.8A
Power: 45W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin