OEM Laptopa Zasilacz AC Zamiennik SONY VAIO VGN T16GP/S
Laptopa Zasilacz AC Zamiennik SONY VAIO VGN-T16GP/S
  • Kod produktu:LSN0432L
  • Waga: 450g
Cena Promocyjna: zł154.57PLN
Nowy z gwarancją 1 rok!
VAIO VGN-T16GP/S  verify
Note:
Input: AC 100~240V 50~60Hz
Output Voltage: 16V
Output Current: DC 2.8A
Power: 45W
Connector: 6.5*4.4*10mm with pin