OEM Laptopa Zasilacz AC Zamiennik SONY VAIO VGN T160P/L
- Kod produktu:ANB012C6L
- Waga: 400g
- Kolor: Czarny
Cena Promocyjna: zł135.67PLN
Koszty wysyłki:
Nowy z gwarancją 1 rok!
Note:
Output Voltage: 16VDC
Output Current: 5A
Power: 80W
Outside Size: 6.5 mm
Inside Size: 4.5 mm