OEM Laptop Billader Erstatning for SONY VAIO VGN T150P/T
- Sak Kode:ANB003A6
- Vekt: 440g
- Farge: svart
Frakt kostnad:
Splitter nye med 1 års garanti!
Note:
Input Volts: 12V-13.5V
Output Volts: 15V-17V
Power: 90WH
Operating Environment:
In Use: 0°C ~ +40°C
Storage: -40°C ~ +85°C
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Safety requirements: E Mark
Outside Size: 6.5mm
Inside Size: 4.5mm
Tip Length: 12.25mm
Den VAIO VGN-T150P/T erstatning for de under laptop batteri delenumre:
Den VAIO VGN-T150P/T kan også erstatte for nedenfor modeller:
- Erstatning for AST
- Advantage Explorer 486DX4,
- Advantage Explorer 212 series,
- Advantage Explorer 100XL,
- Erstatning for CIMV
- Picture Book (All models),
- Erstatning for Dell
- TS30G (BIOS 1.02A),